Kim jesteśmy ?

Bartosz Wrona-Kamiński
PSYCHOTERAPEUTA

 

Ordynator Oddziału Zaburzeń Afektywnych i Nerwicowych 

tel. 501 339 293

ul. Piotrowicka 32/2,  Katowice

 

 

Nazywam się Bartosz Wrona-Kamiński

Jestem psychiatrą i psychoterapeutą, autorem kilku książek o tematyce psychoterapeutycznej i samorozwojowej (m.in. „Jest dobrze”, „Zmiana radykalna”, „Błogość i ekstaza”). Od ponad dwudziestu lat pracuję w szpitalu Centrum Psychiatrii w Katowicach, od kilku lat pełniąc obowiązki ordynatora Oddziału Zaburzeń Afektywnych i Nerwicowych. Prowadzę także praktykę prywatną, terapię indywidualną, par, grup, warsztaty, treningi oraz kursy medytacyjne.

Jeśli tylko masz ochotę lub czujesz taką potrzebę chętnie pomogę Ci lepiej siebie poznać, lepiej siebie zrozumieć, odkryć to co nieświadome, zmienić to co chcesz lub pogodzić się z tym, czego zmienić nie jesteś w stanie.

W mojej pracy łączę z powodzeniem zdobycze zachodniej psychiatrii i psychoterapii (psychodynamicznej, ericksonowskiej, prowokatywnej) z elementami nondualizmu, buddyzmu czy innych „wschodnich” podejść.

Jestem jestdobrzystą i optymistykiem; w wolnym czasie czytam, oglądam filmy, podróżuję po świecie, medytuję, praktykuję jogę, jeżdżę konno, na rowerze, rolkach, biegam, pływam, jem, śpię, uprawiam tantryczny seks.

Nazywam się Hanna Kamińska

Jestem absolwentką kulturoznawstwa i psychologii w ramach Międzywydziałowych Indywidualnych Studiów Humanistycznych na Uniwersytecie Śląskim

w Katowicach. Ukończyłam również czteroletnią Szkołę Psychoterapeutów i Trenerów Grupowych w krakowskim Instytucie Integralnej Psychoterapii Gestalt, gdzie nadal superwizuję swoją pracę terapeutyczną. Uczestniczę także w różnych dodatkowych kursach, m. in. Racjonalnej Terapii Zachowania organizowanym przez Fundację Simontonowski Instytut Zdrowia.

W latach 2011- 2017 pracowałam w Centrum Psychiatrii w Katowicach, gdzie zdobywałam kliniczne doświadczenie zajmując się diagnostyką i wsparciem psychologicznym na oddziale ogólnopsychiatrycznym oraz psychoterapią na oddziale chorób afektywnych i nerwicowych.

W latach 2013- 2015 prowadziłam konsultacje psychologiczne w Instytucie Medycyny Pracy i Zdrowia Środowiskowego w Sosnowcu.

W 2013 roku założyłam Centrum Pomocy Psychologicznej i Psychoterapii „Sens” w Katowicach, gdzie prowadziłam indywidualną praktykę psychoterapeutyczną.

W 2016 roku przekształciło się ono w Ośrodek Rozwoju Osobistego „Sens”, który prowadzimy razem z Bartoszem Wroną. W naszej ofercie znajdują się m.in. warsztaty rozwojowe, medytacja, joga oraz psychoterapia.

Hanna Kamińska
PSYCHOTERAPEUTKA

ZAŁOŻYCIELKA ORO „SENS”

tel. 607 372 728

ul. Kościuszki 13/3, Katowice

W ORO „Sens” prowadzę psychoterapię indywidualną, par, konsultację oraz diagnostykę psychologiczną, a także warsztaty. Jestem również instruktorem hatha-jogi oraz hipoterapii.

W wolnym czasie praktykuję jogę, tantrę, jeżdżę konno, na rowerze, czytam, oglądam filmy, podróżuję, głaszczę kota albo po prostu siedzę i cieszę się dolce far niente, czyli słodkim Nicnierobieniem.

Mam gotowość towarzyszyć Ci w drodze do poszerzenia świadomości siebie oraz Twojego sposobu bycia w relacji z drugim człowiekiem, zaciekawić się Twoim wewnętrznym światem oraz wspierać Cię podczas kryzysów egzystencjalnych i zmagania się z życiowymi trudnościami. Pomogę Ci również budować uważną, autentyczną i pełną troski relację ze sobą i swoim ciałem.

Kiedy można nas odwiedzić ?
PSYCHOTERAPIA INDYWIDUALNA PN-PT 8.00-21.00 (PO WCZEŚNIEJSZYM USTALENIU TERMINU)
Napisz do nas

2 + 10 =